DREWNIANE - Firma DOM Mielec

Przejdź do treści
OFERTA > DRZWI WEWNĘTRZNE

Zakład Produkcyjno-Usługowy "STOLGEN" specjalizuje się w produkcji stolarki drzwiowej, bazującej na drewnie sosnowym, w technologii ramiaka klejonego, działając w branży stolarskiej już od 1984 roku.

Podstawowym produktem są drzwi wewnątrz-lokalowe. Obecnie w ofercie jest około 70 wzorów drzwi (pokojowe, łazienkowe i wejściowe). Produkty wykonywane są wyłącznie z naturalnych surowców. Wyroby są wykonane z drewna sosnowego klejonego warstwowo i uszlachetnionego naturalną okleiną o wilgotności 12%. Do klienta trafić mogą w stanie surowym lub wykończonym (lakierowanie i malowanie w 8 kolorach). Dodatkowo istnieje mozliwość zamówienia drzwi na zamówienia indywidualne o nietypowych wymiarach oraz do systemu drzwi przesuwnych. Trud pracy włożony w rozwój firmy zaowocował uzyskaniem aprobaty technicznej Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie na produkowane wyroby w 2006 roku. W ostatnich latach zmodernizowana została linia produkcyjna i technologiczna, co pozwoliło zwiększyć gamę wzorów produkowanego przez nas asortymentu. STOLGEN gwarantuje zakup towaru najwyższej jakości, który w pełni zaspokoi Państwa wymagania. Bogata gama wzorów w połączeniu z dużymi możliwościami kolorystycznymi umożliwia dopasowanie produktów do każdego wnętrza, zapewniając jednocześnie trwałość i solidność.

Pełny katalog firmy STOLGEN w formacie pdf

Więcej informacji na www.stolgen.pl


Różnice wynikające w kolorze lub usłojeniu poszczególnych elementów konstrukcyjnych drzwi są naturalną cechą drewna świadczącą o jego unikalności i niepowtarzalności.

Poniżej prezentujemy kilka podstawowych wzorów.

WYBRANE WZORY DRZWI

Wróć do spisu treści