DOMALUX - Firma DOM Mielec

Przejdź do treści
OFERTA > KLEJE, LAKIERY > LAKIERY

Lakiery firmy DOMALUX są najczęściej sprzedawanymi w naszym regionie. Jest to niewątpliwie bardzo dobry stosunek ceny do jakości oferowanego produktu. Lakier rodzimej produkcji, pamiętany z dawnych lat jako lakier bardzo dobrej jakości. Cały czas modyfikowany, aby mógł służyć państwu jak najdłużej i zabezpieczać cenne podłogi przed zniszczeniem, dostępny w wersji połysk i półmat w pojemnikach o pojemności 1l i 5l..

1. Domalux CAPON SZPACHLA w
ypełniacz do szczelin przeznaczony jest do wypełniania szczelin (max. do 2mm) oraz do uzupełniania niewielkich ubytków drewna po uszkodzeniach mechanicznych.


2. Domalux CAPON EXTRA podkład jest przeznaczony do malowania (gruntowania) drewnianych posadzek w celu stabilizowania luźnych cząstek drewna i lepszego związania poliuretanowych lakierów nawierzchniowych z podłożem drewnianym.
Zapobiega ciemnieniu drewna, zmniejsza zużycie lakierów nawierzchniowych, uwypukla strukturę drewna, jest wyrobem szybkoschnącym.


3. Domalux Lakier CLASSIC SILVER przeznaczony jest do lakierowania drewnianych podłóg, parkietów, boazerii i elementów wyposażenia wnętrz. Ze względu na wysoką dekoracyjność oraz odporność na ścieranie wyrób polecany jest do malowania powierzchni drewnianych w budynkach mieszkalnych, biurach, szpitalach, salach w szkołach, a także innych obiektach użyteczności publicznej.
Domlaux Classic Silver połysk może być stosowany do lakierowania drewna egzotycznego. W tym przypadku, jako podkładu należy użyć lakieru Domalux Classic Silver połysk w postaci rozcieńczonej. (5l i 1l).


4.Lakier poliuretanowy DOMALUX EXTRA HARD do wyjątkowo intensywnie używanych podłóg.

Przeznaczony jest do lakierowania drewnianych parkietów, podłóg, schodów, boazerii, desek, mozaiki, mebli oraz innych powierzchni narażonych na wyjątkowo intensywne użytkowanie. Stosowany zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i obiektach użyteczności publicznej. Lakier w wersji połysk może być stosowany do lakierowania podłóg w salach sportowych. (5l i 1l)


Więcej na stronie: www.domalux.pl
Wróć do spisu treści